من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

حدود 4 ماه پیش بود که لایحه ی «حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست» در مجلس پس از رفع ایرادات شورای نگهبان به تصویب نهایی رسید و شورای نگهبان نیز تایید نمود. از آبان ماه امسال نیز قانون مزبور توسط ریاست جمهوری جهت اجرا به دستگاه های ذیربط ابلاغ شده است. 

تبصره ی ماده ی 27 این قانون، اشاره دارد به مجاز بودن ازدواج سرپرست و فرزندخوانده که پیش از این دراین باره اینجا و اینجا  و اینجا نوشته ام.

 همان موقع و پس از تصویب، معاونت امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری اعلام نمودند که جهت اصلاح این تبصره، لایحه ی پیشنهادی دولت تقدیم مجلس می شود. 

اکنون 4 ماه گذشته و قانون جهت اجرا نیز ابلاغ شده است ولی همچنان امیدواریم معاونت امور بانوان بر قولی که داده اند پایبند مانده و موضوع را پیگیری و لایحه ی پیشنهادی را به مجلس ارائه دهند. 

در این باره ، مقاله ام را می توانید در آخرین شماره ی ماهنامه ی «حقوق و اقتصاد» بخوانید.[ شنبه 5 بهمن 1392 ] [ 11:02 ب.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569234

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول