من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

از ازل ایل و تبارم همه عاشق بودند    سخت دل بسته ی این ایل و تبارم چه کُنم


دیروز 12 شهریور، پایان دوره ی سوم شورای شهر بود و پس از 6 سال نمایندگیِ مردم، که با ناملایمات بسیاری نیز همراه بود، سکان نمایندگی به دست منتخبان دوره ی چهارم داده شد.
اگرچه برای انتخابات دوره چهارم شورای شهر فرصت حضور دوباره نبود و کاندیدا نبودم ولی همیشه فکر و دلم با شهر و مردم خواهد بود. 
حتی در اواخر دوره نیز فشار مداوم از سوی برخی مسئولان و گروه ها و  زیاده خواهان برای استعفای اینجانب هم نتوانست مانع از این شود تا به خاطر تعهدی که به مردم داده بودم که نماینده شان باشم ایستادگی نکنم. بر باورهایم راسخ و نسبت به عملکردم مطمئن بودم و می دانستم که هیچ تخلفی نداشته ام، بنابراین با وجود فشارها و تهدیدهای بسیار در طول سه ماه از سوی افراد مغرض در اواخر دوره، حاضر به استعفا نشدم.
و هرچند که درطول این 6سال حتی در روزنامه ی متعلق شهرداری(هگمتانه) نیز بیشتر اوقات سانسور می شدم(!) ولی سعی کردم به هر طریقی فعالیت های شورا و مسایل شهر را اطلاع رسانی کنم. (که بعضا وبلاگم تنها تریبون آزاد من بود.)
خوشحالم که در تصمیم هایم همیشه منفعت شهر و مردم را درنظر داشته ام و هیچگاه اجازه نداده ام فرد یا گروه یا نهادی درمورد تصمیم گیری هایم تعیین تکلیف نمایند. 
از اینکه به من اعتماد کردید و اجازه دادید نماینده تان در شورای شهر همدان باشم بسیار سپاسگزارم. به خاطر همه ی پیشنهادها یا انتقاداتی که در طول 6 سال داشتید و تماس می گرفتید یا برایم ایمیل می زدید یا در وبلاگ و فیسبوک پیام می گذاشتید ممنونم. همراهی شما بود که هیچگاه دلسرد و خسته ام نمی کرد.
بابت همه ی کاستی ها نیز عذرخواهی می کنم. 


باری سوارِ گُرده ی مردم نکرده ایم 

خود را به نعمتی گذرا گُم نکرده ایم

گر در تنور دست تُهی برده ایم ما

یک جو طمع به حرمت گندم نکرده ایم

جنگل! گواه باش که گر خانه سرد بود

 یک شاخه از درخت تو هیزم نکرده ایم

دریای شوربخت و صبوریم و سال هاست

 طوفان کشیده ایم و تلاطم نکرده ایم

ما را به جُرم آینه بودن شکسته اند

 زیرا به روی رنگ تبسم نکرده ایم*


*شعر از:سیاوش بابایی

برچسب‌ها: شهر و شورا
[ چهارشنبه 13 شهریور 1392 ] [ 03:35 ب.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569234

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول