من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

در هفته ی گذشته طی دو جلسه، کارگاه بررسی مطالبات زنان از دولت یازدهم با حضور 23 نفر از زنان فعال استان در حوزه های گوناگون توسط کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای استان همدان برگزار شد.

جلسه ی نخست کارگاه به بررسی چالش ها و مشکلات پیش روی زنان در سطح ملی و استانی اختصاص داشت و در جلسه ی دوم کارگاه که روز دوشنبه 14 مرداد برگزار شد، راهکارها و مطالبات تدوین گردید.

مطالبات زنان در 5 حوزه ی : بهداشت و سلامت، اقتصاد و کارآفرینی، آموزش و پژوهش، ورزش و نشاط اجتماعی، حقوقی مورد بررسی و تدوین قرار گرفت.

حضور زنان فعال روستایی از نکات خوب این کارگاه بود که در کنار سایر زنان فعال در حوزه های مدیریتی، ورزش، پژوهشی، پزشکی و سلامت، وکلا، کارآفرینان اقتصادی و نمایندگان سمن ها (ان جی اوها) فعالانه در بهتر برگزار شدن جلسه همکاری می کردند.

از حضور همه ی دوستان و به ویژه ریاست محترم کانون وکلای همدان برای همکاری در برگزاری این دو کارگاه بسیار سپاسگزارم.

مطالب پس از دسته بندی و ویرایش برای مرکز اموز زنان و خانواده ریاست جمهوری و به صورت رونوشت برای سایر نهادها ارسال می گردد.

برچسب‌ها: زنان
[ چهارشنبه 16 مرداد 1392 ] [ 03:15 ب.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569234

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول