من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

ظاهرا جلسه ی 17 آبان91 در مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیدار اعضای اصلاح طلب شوراهای شهرهای کشور با آقای هاشمی رفسنجانی و سخنان من در این جلسه، به مذاق عده ای خوش نیامده و از آن روز با پیغام و واسطه عواقب آن را هشدار می دادند!.

حال نمی دانم حضور در دفتر مجمع تشخیص مصلحت که یکی از ارکان نظام است خلاف می باشد یا سخنانی که تنها بیان ساده ی مشکلات فعلی موجود است و با هدف بهبود شرایط جامعه مطرح شده نه تخریب.

تا اینکه چندی پیش، یک عکس تکی اینجانب( که روسری بر سر نداشته ام) و در فضای فیسبوک( آن هم نه در فضای عمومی، بلکه در قسمتی که تنها برای تعدادی از دوستان نزدیک و بستگان قابل مشاهده بوده است) قرار داشته، به نحوی در دست افرادی افتاده و با این عنوان که عکس «مهرنوش نجفی راغب» دارای حجاب کامل نیست، عده ای به اعتراض برخاسته اند!.

درحالیکه عکس فوق در حریم شخصی من بوده و درواقع این من هستم که باید اعتراض داشته باشم که چه کسی یا چه کسانی و با چه هدفی و چگونه عکس شخصی مرا از حریم خصوصی من برداشته اند.

اکنون نزدیک به یک هفته می شود که این موضوع، عده ای را که همواره حضور من در عرصه ی اجتماع و شهر برای ایشان خوشایند نبوده به شدت به خود مشغول نموده و اکنون به دنبال حذف اینجانب می باشند و از من خواسته شده که بی سرو صدا از عضویت در شورای شهر استعفا دهم!.

اما از آنجا که اینجانب هیچ قصوری را متوجه خود نمی بینم و موقعیت فعلی خود را به عنوان نماینده مردم حق موکلان خود و کسانی که به من رای داده اند می دانم، حاضر به استعفا نشدم.

با این وصف و با توجه به عدم  استعفا، اکنون موضوع سلب عضویت اینجانب در دستور کار قرار گرفته است.صحبت هایم را در این جلسه اینجا بخوانید.


جلسه ی دیدار با آقای هاشمی رفسجانی در 17 آبان 91  


[ یکشنبه 17 دی 1391 ] [ 01:21 ق.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569234

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول