من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها
از اینکه جلساتِ صحن شورا، بعضا علنی برگزار نمی شود و یا اگر هم برگزار شود استقبالی صورت نمی گیرد همیشه دلخور و معترض بوده ام. اما خوب، خوشحالم که دستِ کم تمامِ جلسات، فیلمبرداری می شود. همین هم خوشحالم می کند. می دانید چرا؟ الان که هیچ،اما دستِ کم در آینده فیلم هایی وجود خواهد داشت که کلی حرف دارند و نشان می دهد که یک نماینده مردم آیا واقعا نماینده مردم بوده یا نماینده فرد و گروه بوده است. اینکه چه قدر متعهد بوده و چه ادبیات و چه تفکری داشته و ... خلاصه تنها دلخوشی ام به این فیلم هاست که ضبط و ثبت می کند همه ی حرف ها و رفتارها و رای هایمان را. 
بماند برای آیندگان ... 

                                                     ***

توضیح: برای رفع برداشتِ اشتباه، لازم است بگویم منظورِ من از اینکه گفته ام بعضا افراد نماینده فرد و گروه هستند، مخالفت با حزب و حزب گرایی نیست. بلکه منظور من، فرد و گروه ورای احزاب است. مانند آنچه در مطلب قبلی ام یعنی پدر خوانده گفته ام.

[ دوشنبه 23 خرداد 1390 ] [ 12:30 ق.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569234

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول