من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

«محمدعلی فرشچیان» درگذشت. او برادر «محمود فرشچیان» هنرمند مینیاتوریست بود. ولی برای شهروندان همدانی به دلیل دیگری محبوبیت داشت. او بزرگمردی بود که با یادگارهای نیکش در همدان، همیشه در ذهن و یاد همدانی ها زنده خواهد ماند. 

مجتمع درمانی فرشچیان و هم چنین ساخت بزرگترین بیمارستان قلب غرب کشور با هزینه  25 میلیارد تومانی، از یادگارهای این مرد نیکوکار و خیّر است که تا آخرین لحظه هم دغدغه اش تمام شدن آن بود.  

 

  

 

 (شادروان فرشچیان در بستر بیماری)-  او حالا خوابِ پروانه ها را می بیند ... 

 

روزی که به همراه برخی دیگر از اعضای شورای شهر(آقایان حسنی حلم و صادقیان و بیات) و آقای حاجی بابایی در منزلش در الهیه تهران به عیادتش رفتیم، فقط نگران این بود که تا افتتاح بیمارستان قلب که تا آن موقع 10 میلیارد تومان از هزینه اش را داده بود، زنده نمانَد ...  روحش شاد 

 

 

عیادت از آقای فرشچیان 

ایستاده از چپ: مهندس حصاری(مدیر پروژه)- آقای حاجی بابایی(وزیر آموزش و پرورش)- آقای حسنی حلم(رییس شورای شهر همدان)- آقای صادقیان(عضو شورای شهر همدان) و نشسته: آقای بیات(عضو شورای شهر همدان)

سمت راست: همسر و دختر شادروان فرشچیان و نفر ایستاده هم خودم (مهرنوش نجفی راغب) 

 

 

*** 

در ضمن در همدان مراسم ترحیم ای به یادبود شادروان فرشچیان روز یکشنبه 90/3/1 از ساعت 10 تا 12 در حسینیه بختیاریها برگزار می شود.   

 

 

 

 

[ یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 ] [ 04:56 ب.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569234

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول