من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

برخی از شهروندان از زمین پردیس، همانکه آقای حسنی حلم حدود چهار ماه پیش درباره ی آن مصاحبه کرده بود و من نیز اینجا به آن اشاره داشتم می پرسند. اینکه بالاخره چه شد.  

تصمیم شورا به آنجا رسیده بود که حدود 5000 متر زمین با کاربری آموزشی، به یک موسسه آموزشی خصوصی جهت ساخت مدرسه ای غیر انتفاعی، واگذار شود که همان ابتدای امر، اینجانب و دو نفر دیگر از اعضا با این واگذاری مخالف بوده و علاوه بر وجود برخی مغایرت های قانونی اعتقاد داشتیم که  نیاز اصلی مردم منطقه، مدرسه ی دولتی است نه غیر انتفاعی و خصوصی. اما  نظر موافق سایر اعضا منجر شد به مصاحبه ی آقای حسنی حلم و باقی قضایا.

پس از آن و مُباحثاتِ! زیادی که  بعد از مصاحبه ی مورد اشاره صورت گرفت، در رای گیری نهایی، با 6 رای مخالف  از 9 نفر، با واگذاری رایگان زمین به آن موسسه خصوصی مخالفت شد و مصوب شد که زمین فوق به سازمان آموزش و پرورش جهت ساخت یک مجتمع آموزشی ( با کمک ستاد خیرین مدرسه ساز استان) برای استفاده ی عموم  واگذار گردد.

[ پنج‌شنبه 29 بهمن 1388 ] [ 09:22 ب.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569234

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول