من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

امروز (ساعاتی پیش) آقای حاجی بابایی با ۲۱۷ رای موافق از ۲۶۵ رای به عنوان وزیر آموزش و پرورش انتخاب شد و رای اعتماد آورد و بدین ترتیب صندلی سبز مجلس را ترک و وزارت را تحویل گرفت.

پس از انتخابات مجلس هشتم بود که مراسم شامی بود و میهمان اتاق بازرگانی استان بودیم. آقای حاجی بابایی با رای بالای ۱۰۰ هزار نفر برای بار چهارم نماینده همدان شده بود و عضو هیات رییسه مجلس. بعضی از آقایان به ایشان به شوخی می گفتند خسته نشدید؟ و وی هم با خنده می گفت خسته؟؟ من حالا حالاها قصد دارم نماینده ی مجلس بمانم ...  اگرچه همان روزهای آغاز دولت دهم،در همدان، زمزمه های انتخاب آقای حاجی بابایی به عنوان وزیر آموزش و پرورش حتی با وجود اعلام اولیه سوسن کشاورز به عنوان وزیر(که رای اعتماد نیاورد)، زیاد شنیده می شد.  

به هر حال این روزها خیلی اینکه نماینده مردم باشی یا نماینده دولت، فرقی نمی کند! 

حالا همدان با انتخاب یک نماینده اش(از دو نماینده) به عنوان وزیر، با چالش وضعیت نماینده روبروست و باید منتظر بمانیم که آیا انتخابات میان دوره ای برگزار می شود یا خیر. آنها که تصمیم به کاندیداتوری گرفته اند کم کم دارد مشخص می شود. 

[ یکشنبه 24 آبان 1388 ] [ 02:45 ب.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569202

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول