من با آن چه می گویی مخالفم، ولی تا پای جان ایستاده ام تا تو بتوانی آزادانه حرفت را بزنی. ولتر نقطه، سر خط !
نقطه، سر خط !
یادداشت های مهرنوش نجفی راغب 
قالب وبلاگ
پیوندها

  

دیشب را در جمعی بودم که واقعا برایم ارزشمند بودند و دیدنشان باعث افتخار. در جمع 25 نفر از کوهنوردانِ پیشکسوتِ همدان که 44 سال پیش، دومین پناهگاه کوهنوردی کشور را با دستهایی پر مهر و قلبی پر شوق ساخته اند.

پناهگاه میدان میشان در ارتفاعات الوند، دومین پناهگاه کوهنوردی است که در سال 1345 توسط 38 نفر از کوهنوردان با سنگ هایی سیاه و دلی سپید ساخته شد. از جمع 38 نفره، 13 نفر فوت شده اند و دیشب 25 نفر از آنها که حالا دیگر با موهای یکدست سپید و بعضا با عصا بودند، آمدند تا یاد دوستان از دست رفته را گرامی بدارند. دیشب جشن 44 سالگی پناهگاهِ میشان بود. تا پاسی از شب را در کنارشان و با صرفِ شام، بر بلندای الوند و دامنه ی زیبای میشان بودیم و میهمانِ هیات کوهنوردی استان که هیات طلایی ایران نیز نام گرفته است. ساعت 11 شب هم حرکت کردیم به سمت پایین و فرود. کوه پیمایی در شبی مهتابی، بسیار لذت بخش بود.  

[ شنبه 18 مهر 1388 ] [ 10:42 ب.ظ ] [ مهرنوش نجفی راغب ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره ی من

متولد 14 بهمن 1357 / کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، وکیل پایه یک دادگستری، / «چون با نا اهل سخن گویی،سیلی خوری و سخنی که فهم نکنند بر کُفر و دیگر چیزها حمل کنند و هزار چیز از اینجا تولد کند.» سهروردی / ایمیل: mnajafiragheb@gmail.com
بایگانی یادداشت ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 569202

  • بازی آنلاین
  • مرکز فروش
  • کارت شارژ همراه اول